Kávovar DeLonghi EC850.M – recenzia a skúsenosti | Kofi.sk
recenzia delonghi ec850 m

Kávovar DeLonghi EC850.M – recenzia a skúsenosti

5
(53)

Ak patríš k milovníkom espressa práve pre teba sme pripravili dnešnú recenziu. Bližšie sme sa pozreli na kávovar DeLonghi EC850.M Espresso Machine. Je to konvenčný kávovar so sofistikovaným, funkčným a štýlovým dizajnom. Všetky jeho časti sú kovové, vďaka čomu je kávovar stabilný, silnýodolný. Ako ostatné kávovary na espresso, aj tento má pumpičku, okrem toho má však automatickú funkciu na cappuccino. Pozri sa na jeho najväčšie výhodynevýhody a možno práve toto bude tvoj vysnívaný kávovar!

Prečo si vybrať kávovar DeLonghi EC850.M Espresso Machine

Kávovar DeLonghi EC850.M Espresso Machine má tepelnú funkciu, ktorá ti umožní urobiť espresso za menej ako minútu. Naozaj expresné espresso, čo povieš? Táto funkcia je akýmsi vyšším druhom variča, ktorý detailne kontroluje teplotu a ty tak dostaneš dokonalý šálok kávy. Teplotu lúhovania si môžeš nastaviť. DeLonghi Espresso Machine má okrem toho aj ďalšiu funkciu, ktorá ti vytvorí z mlieka penu. Ide o ekologické a šetrné riešenie, pretože stroj ohreje iba vodu, ktoré reálne potrebuješ.

Ak chceš, ku kávovaru si môžeš dokúpiť vodný filter. Využiješ ho najmä vtedy, keď chceš zredukovať množstvo vápnika vo vode. Tým zabrániš usádzaniu vodného kameňa a kávovar tak bude pracovať lepšie a vyrábať lepšiu, chutnejšiu a zdravotne nezávadnejšiu kávu. Držiak na filtre ti umožní použiť ESE podložky aj pomletú kávu. Tento držiak dostaneš s ďalšími tromi oceľovými filtrami, ktoré sú vymeniteľné.

Ďalšou výhodou je odkvapová nádobka, ktorá zachytáva kvapky vody či kávy. Tieto nádobky si môžeš nastaviť a používať ich tak s rôznymi veľkosťami pohárov. Maximálna výška je 10 cm a nádobky sa ľahko čistia. Stroj má taktiež aj zásobník, ktorý sa jednoducho posúva a nemusíš tak posúvať celý kávovar na to, aby si zo zásobníka vylial vodu. Toto je jednou z funkcií, ktorá DeLonghi EC850.M Espresso Machine oddeľuje od konkurencie.

Skúsenosti s DeLonghi EC850.M Espresso Machine

Stroj je jednoduchý na používanie a jediný dotyk ti umožní vyberať medzi možnosťami. Má ergonomickýfunkčný dizajn, ktorý nezavadzia a neobmedzuje. Funkcia cappuccino je posilnená karafou na mlieko, ktorá sa jednoducho čistí a dá sa aj odmontovať. Používanie kávovaru DeLonghi EC850.M Espresso Machine  je tak naozaj príjemné a rýchle.

Vývoj ceny produktu:

Kde kúpiť:

Záver:

Čo nás potešilo a prekvapilo bolo to, že môžeme mať šálky a samotnú kávu na jednom mieste. Súčasťou kávovaru je priestor na šálky a poháre. Je umiestnený na vrchu stroja a umožní ti jednoduchý prístup k pohárom kedykoľvek budeš chcieť. Návrhári mysleli naozaj na všetko.

Ohodnoť článok

Výsledok 5 / 5. Počet hlasov: 53

Zatiaľ žiadne hlasy! Buď prvý, kto ohodnotí tento príspevok.

DELONGHI EC850.M ESPRESSO MACHINE

8.6

Cena

8.0/10

Údržba

9.0/10

Použiteľnosť

9.0/10

Hluk

9.0/10

Výkon

8.0/10

2 komentáre
 • Tono
  Publikované 10:43h, 31 decembra Odpovedať

  Kúpil som ho rodine na Vianoce a je to naozaj skvelý stroj. Príprava kávy je na ňom zábava a vyzerá skvelo.

 • Štefan
  Publikované 22:08h, 12 júna Odpovedať

  Zaujímam sa o konkretny kávovar
  De’longhy EC 850.M na splátky. Tento údaj som na Vašom webe nenašiel.
  Môžte mi odpivedať či je táto možnosť a ak áno akým spôsobom.

Napísať komentár